34204013026

با ما در تماس باشـید

آموزشگاه آریانا

آموزش رباتیک در خانه

آموزش رباتیک در خانه

آموزش رباتیک در خانه : خیلی از علاقه مندان به حوضه رباتیک دوست دارند آموزش رباتیک را در دوران کرونا از خانه دنبال کنند .

برای همین ما در آموزشگاه آریانا بر این هدف شدیم که به علاقه مندان رباتیک از هر جای کشور در خانه آموزش رباتیک را به شکل صفر تا صد با بهترین اساتید رباتیک کشور آموزش بدیم برای آموزش رباتیک در خانه شما می توانید با تهیه  دوره جامع نخبگان  آموزش رباتیک را در خانه خود تجربه کنید .

شاید اولین سوالی که براتون ایجاد بشود این باشد که آموزش رباتیک در خانه به چه شکلی قرار است انجام بشود این آموزش به شکل آنلاین و ویدیو های ضبط شده به شما علاقه مندان اراِئه داده میشود . سوال بعدی احتمالا این خواهد بود آیا با استفاده از آموزش رباتیک در خانه آیا توانایی شرکت در مسابقات را فرزندتون خواهد داشت یا خیر که جوابش این است که قطعا پس از طی کردن دوره های مورد نیاز و پاییه فرزند شما می تواند در مسابقات داخلی و خارجی شرکت کند و مهارت خود را بسنجد .

در کنار همه این مزیت ها آموزشگاه آریانا به کارآموزان که آموزش را در خانه دنبال کردند مثل کارآموزان که آموزش حضوری را طی کردن مدرک بین المللی فنی حرفه ای داده میشود .

یک سری از والدین دوست دارند کودکان عزیزشان رباتیک را در کنار خودشان در خانه آموزش ببینند به هر دلیلی از جمله مشغله کاری ، کمبود زمان و دوران کرونا بنابراین بهترین دوره ای که می توانید شما عزیزان برای آموزش رباتیک در منزل ازش استفاده کنید قطعا آموزش رباتیک در خانه آموزشگاه رباتیک آریانا است .

اگر نسبت به علاقه مند بودن به  رباتیک شک دارید کافی آموزش رایگان رباتیک را ببینید و سپس در صورت علاقه مند بودن به رباتیک می توانید دوره آموزش رباتیک در خانه را تهیه کنید و از آن نهایت استفاده کنید .

شما عزیزان در کنار آموزش رباتیک می توانید برای تهیه قطعات الکتریکی و مکانیکی روی ما حساب کنید و به سایت فروشگاه ما س ر بزنید.

شما عزیزان در کنار تهیه دوره آموزش رباتیک در خانه و در صورت علاقه و مطالعه حوضه رباتیک می توانید مقالات آموزش رباتیک را همراه pdf آموزش رباتیک به شکل رایگان از صفحه pdf آموزش رباتیک دنبال کنید و در صورت علاقه از مطالب خوانده شده لطفا آن ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید .

آدرس شعبه های آموزشگاه رباتیک آریانا :

آدرس آموزشگاه رباتیک کرج : بلوار هفت تیر – انتهای خ صدوقی – نرسیده به پل اتوبان – جنب کوچه خیردوست – آموزشگاه فنی حرفه ای آریانا  – تلفن تماس : ۳۲۸۲۶۴۷۴-۰۲۶

آدرس آموزشگاه رباتیک تهران : خیابان شریعتی – روبروی خیابان شهید کلاهدوز- خیابان امامزاده – فرهنگسرای آفتاب
تلفن تماس ۲۲۶۴۸۶۰۷-۰۲۱

 

ارسال دیدگاه