34204013026

با ما در تماس باشـید

آموزشگاه آریانا

علم رباتیک در ایران

علم رباتیک در ایران

 

جایگاه رباتیک در ایران کجاست ؟

رباتیک در ایران ایران کشوری است که جوانان آن به علم بهای زیادی می دهند و اهمیتی که جوانان ایرانی به دانشگاه و تحصیلات عالی دارند بر هیچ کسی در دنیا پوشیده نیست برای همین ما در این مقاله می خواهیم جایگاه رباتیک در ایران را برسی کنیم

زیرا تعداد مقالات ارائه شده از سوی دانشجویان ایرانی در سطح جهان بسیار زیاد است و در سال گذشته ایران رتبه اول ارائه مقاله را در سطح جهان داشته است همچنین بر اساس تخمینی که زده شده (البته این تخمین در آمارهای معتبر جهانی نیامده است) جوانان ایرانی پس از جوانان هندی نسبت به جمعیت کشور خود بیشترین تقاضا را جهت تحصیل در مقاطع دانشگاهی دارند

به همین میزان علوم جدید و نوین به سرعت مورد نوجه این قشر قرار گرفته و بر روی آن به جدیت کار می کنند  اینکه در مسابقات روبوکاپ شاهد حضور پر شور ایرانی ها هستیم و اگر اخبار این مسابقات را دنبال کنید خواهید دید که ایرانی ها در تمامی لیگ های روبوکاپ حضور دارند و گاهی در یک لیگ دو ، سه تیم از دانشگاه های مختلف شرکت می کنند و البته رتبه هم کسب می کنند.

 

اما جایگاه رباتیک در ایران کجاست؟رباتیک در ایران

 

علم رباتیک به ۴ بخش تقسیم می گردد

 

۱. الکترونیک

۲. کامپیوتر

۳. مکانیک

۴. کنترل

 

که هر یک از این ۴ وجه مشکل داشته باشند امکان بهینه ، ایمن و البته اقتصادی بودن این علم وجود ندارد پس برای دسترسی به این مهم قدرت گرفتن در این فیلدها الزامی است.

اما به طور کلی جهت افزایش حرکت رو به جلو در این عرصه دانستن و عمل کردن به رباتیک در ایران چند نکته لازم است:

۱. نزدیک شدن دانشگاه و صنعت و اعتماد صنعت به نیروها و متخصصین ایرانی

۲. روشن کردن میزان ارزش و اعتبار این علم بر عموم مردم

۳. سرمایه گذاری بر روی جوانان جهت شکوفایی در فیلد مورد نظر

قطعا با اقتدار ملی می توانیم سرعت بیشتری به روند دهیم و به امید خدا تا سال آینده جزء ۱۰ کشور برتر اقلا در سطح آسیا باشیم.

ما در آموزشگاه آریانا سعی داریم تا آموزش رباتیک کودکان و دانش آموزان  را گسترش بدیم آنهم با استفاده از مجرب ترین اساتید در این حوضه اگر شما علاقه مند به آموزش رباتیک هستید ما بهترین ها را برای شما ساختیم چرا ؟ به این دلیل که ما نماینده سازمان فنی حرفه ای هستیم و پس از گذراندن دوره ها به شما علاقه مندان مدرک بین المللی فنی حرفه ای تعلق میگیرد از این جهت آموزشگاه آریانا سعی در بالا بردن رتبه رباتیک در ایران از طریق آموزش است .

در کنار این ما در سایت فروشگاه آموزشگاه خرید محصولات الکترونیکی و رباتیکی داریم که شما عزیزان می توانید از آن بازدید و اقدام به خرید کنید .

در صورت علاقه به خواندن مقالات و pdf آموزش رباتیک آن هم به شکل رایگان شما میتوانید با مراجعه به صفحه  pdf آموزش رباتیک  اقدام به مطالعه این مقالات کنید و هر مقاله را در حوضه ای که مرتبط با حوضه رباتیک ، مکاترونیک ، الکترونیک و برنامه نویسی است انتخاب کنید و مطالعه کنید .

آدرس آموزشگاه رباتیک کرج : بلوار هفت تیر – انتهای خ صدوقی – نرسیده به پل اتوبان – جنب کوچه خیردوست – آموزشگاه فنی حرفه ای آریانا  – تلفن تماس : ۳۲۸۲۶۴۷۴-۰۲۶

آدرس آموزشگاه در تهران :مرکز قلهک ، خیابان شریعتی – روبروی خیابان شهید کلاهدوز- خیابان امامزاده – فرهنگسرای آفتاب تلفن تماس ۲۲۶۴۸۶۰۷-۰۲۱

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام ، آپارات، یوتیوب و توییتر آموزشگاه رباتیک آریانا دنبال کنید.

ارسال دیدگاه