02634 20 40 13
0

پاسداشت موفقیت آموزشگاه فنی حرفه ای آریانا

پاسداشت موفقیت آموزشگاه فنی حرفه ای آریانا

در روز هفدهم خرداد سال ۱۴۰۱ به رسم پاسداشت از مربیان ، دست اندکاران ، کارآموزان و خانواده های کارآموزان به خاطر موفقیت در مسابقات جهانی ربوتکس ترکیه برگزار شد . دستاورد این مسابقات برای آموزشگاه فنی حرفه ای آریانا چهار مقام نخست و یک مقام دوم و یک مقام سوم بود و نتیجه آن راهیابی به مسابقات جهانی استونی در آبان ماه امسال بود این مهم اتفاق نمی افتاد مگر با حمایت خانواده ها و تلاش فراوان مربیان آموزشگاه و کارآموزان عزیز آریانا .

برای دیدن فیلم کلیک کنید.

https://svrdl.ariananasr.ir/ariana/seo/pasdasht_17.mp4

 

در این مسابقات شهریار پورزارع مقام نخست ژوری و مقام دوم هیِت داوران در لیگ کارآفرینی، محمدرضا باقری دریاکناری و ادیب تفرجی مقام اول لیگ ماموریت ممکن، پارسا عشقی و آرمان بغدادی مقام اول لیگ folk race، مهرشاد گلوند مقام اول سوپر لیگ کاوشگر و پارسا عشقی مقام سوم لیگ کاوشگر را از آن خود کردند.

این مسابقات انتخابی مسابقات جهانی ربوتکس استونی بود که در ۲۵ و ۲۶ نوامبر سال جاری میلادی در این کشور برگزار خواهد شد و مدال آوران البرزی نیز جواز حضور در این مسابقات را کسب نمودند.

 

پاسداشت موفقیت آموزشگاه فنی حرفه ای آریانا در این پاسداشت با تجلیل از کارآموزان افتخار آفرین ، مربیان زحمتکش پایه و تخصصی به همراه لوح تقدیر و هدایا برگزار گردید .

این مراسم مقارن بود با رونمایی از محصول جدید مجموعه آریانا که …

 

ارسال دیدگاه