34204013026

با ما در تماس باشـید

آموزشگاه آریانا

نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی – برج میلاد

ششمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی

 

ششمین دوره نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی با حضور برندهای برتر اسباب بازی کشور در برج میلاد برگزار خواهد شد. این نمایشگاه از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ تا ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ کار خودش را ا دامه میده و میزبان شما علاقه مندان به سرگرمی و اسباب بازی است .

در این دوره هلدینگ آریانا نیز با معرفی اسباب بازی ها، سازه های ساختنی و بسته های آموزشی مرتبط با علم و حوزه رباتیک نیز حضور دارد. اسباب بازی هایی در دو مدل راهسازی و شهرسازی و لوازم خانگی تولید میشود که به کودک اجازه میدهد وسایل و ماشین های این دو بخش را با استفاده از خلاقیت و کتاب آموزشی بسازد برای مثال در مدل لوازم خانگی می تواند وسایلی مانند : ساعت ، وزنه ، پنکه و … را تولید کند و از این راه مهارت رباتیک و فنی خودش را پرورش بدهد .

ششمین دوره این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که امسال این نخستین نمایشگاه فروش اسباب بازی در سطح تهران است، این نمایشگاه با حضور تولیدکنندگان و عرضه کنندگان، جلوه‌های رقابت و توسعه به این صنعت را بارزتر می‌کند و به عنوان ویترین تمام عیار و آئینه خوش نمای موفقیت‌های بزرگ صنعت اسباب بازی کشور تلاش خواهد کرد تا توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تولیدی در این صنعت را در بالاترین سطح به مخاطبان معرفی کند. قطعاً این چنین نمایشگاه‌هایی با ایجاد سازوکار مناسب زمینه‌های ایجاد و توسعه صنعت اسباب بازی را فراهم می‌کند تا توانمندی‌های داخلی منجر به تولید فاخر ملی شده و نتایج حاصل از آن و محصولات مناسب در اختیار خانواده‌ها قرار گیرد.

چه مدل اسباب بازی های در جشنواره شرکت دارند ؟

در این رویداد، تولیدات اسباب بازی ایرانی با کیفیت، در گروه‌های کالایی: آموزشی و کمک آموزشی، فکری، فرهنگی هنری، عروسک، حرکتی و الکترونیکی، ثمره سرمایه گذاری و حاصل تفکر و فرهنگ ایرانی را در معرض دید مخاطبان قرار خواهند داد.

برند های نمایشگاه

نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی با حضور برند های معتبر اسباب بازی کشور برگزار شده و مهمترین رکن اساسی نمایشگاه حضور برند های ایرانی در این نمایشگاه است که نشان دهنده رقابت و تولید شرکت های اسباب بازی ایرانی است . اگر نظر یک بیننده را بخواین بدونید دیدن از نمایشگاه بسیار جالب خواهد بود این نمایشگاه پر از اسباب بازی ها و وسایل سرگرمی است که بعضی از آنها باورکردنی نیست که ایرانی باشد ، کیفیت بالای اجناس و خلاقیت آنها واقعا جذاب است .

برند ربوچی که زیر نظر هلدینگ آریانا فعالیت میکند نیز در این نمایشگاه حضور داشته و میزبان علاقه مندان به رباتیک است و سعی دارد برای کودکان ۷ سال به بالا آموزش مکانیزم های رباتیک و آموزش بدهد این کار توسط بهترین اساتید کشور با استفاده از QR کدی که در بسته بندی قرار دارد و کتاب آموزشی انجام میشود در صورتی علاقه کودکان به یادگیری حرفه ای آموزش رباتیک نیز آموزشگاه آریانا به شکل حضوری در کرج و به شکل آفلاین و آنلاین برای علاقه مندانی که در سایر شهر های کشور هستند دوره جامع نخبگان را آماده کرده که در صورت علاقه می توانید از این دوره های آموزشی استفاده کنید .

در کنار این آموزش ها و بسته های معرفی شده در صورت علاقه می توانید با استفاده از آموزش رایگان رباتیک که برای شما در سایت قرار دادیم بخشی از رباتیک را به شکل رایگان آموزش ببینید .

در صورت علاقه به تهیه بسته های آموزشی رباتیک نیز می توانید از طریق فروشگاه آموزشگاه اقدام به خرید بسته ها کنید آن هم با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب قابل گفتن است تمامی محصولات هلدینگ آریانا کاملا ایرانی است و توسط نخبگان و مهندسین ایرانی تعبیه شده است .

برگزاری برنامه‌های فرهنگی و آموزشی با حضور هنرمندان و مربیان و همچنین اجرای مسابقات خانوادگی و بازی‌های گروهی و ایستگاه نقاشی از برنامه‌های جانبی این رویداد خواهد بود.

پیشنهاد میکنم اگر به حوضه سرگرمی علاقه دارید حتما به این نمایشگاه سر بزنید و با دیدن و خرید از نمایشگاه لذت ببرید .

نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی کجاست ؟

ششمین نمایشگاه اسباب‌بازی و سرگرمی، از ۱۶ تا ۲۱ مهر در برج میلاد با حضور تولیدکنندگان صنعت اسباب بازی کشور، برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه