02634 20 40 13
0

ربات جنگجو

آشنایی با ربات جنگجو ؟

ربات جنگجو هم مانند سایر ربات هایی که امروز ما می شناسیم از ترکیب دو علم روز دنیا یعنی رباتیک و مکانیک و ترکیب این دو علم که خودشون به خودی خود دنیایی هستند و تشکیل مکاترونیک ساخته شده است. ربات های جنگجو در راس معروف ترین ربات ها و پر طرفدار ترین آنها هستند به شکلی که اغلب کارآموزان رباتیک علاقه دارند در مسابقات مربوط به کلاس این ربات شرکت کنند و خلاقیت و مهارت خود را در ساخت ربات جنگجو به پالش بکشند .

ساخت ربات جنگجو

برای ساخت ربات جنگجو شما حتما نیاز به هزینه زیادی ندارید کافی است مهارت های خود را در زمینه رباتیک با گذراندن کلاس های آموزشی و یا گذراندن شاخه های رشته رباتیک در دانشگاه دارید مهمترین قسمت ساخت یک ربات مهارتی است که سازنده و کسی که ربات را میسازد دارد و همچنین علم رباتیک هم مهم هست حتی برای ساخت ربات ها مخصوصا ربات جنگجو ما نیاز به آشنایی کافی از مکانیک داریم تا رباتی بسازیم با حداکثر نیرو ضربه وارد کند و تا جایی که می تواند در برابر ضربات حریفان خود ایستادگی کند .

ساخت ربات جنگجو

آیا علاقه دارید ربات جنگجو و یا سیار ربات ها را بسازید ؟ اگر جواب بله هست همین الان در دوره های رباتیک آموزشگاه آریانا شرکت کنید تا بتوانید چیز هایی که همیشه دوست داشتید خلق کنید را برای خودتون بسازید .

مسابقات ربات جنگجو

مسابقات ربات جنگجو قطعا پر طرفدار ترین و پر بیننده ترین بخش مسابقات در هر مسابقه رباتیک است حتی مسابقاتی به شکل حرفه ای و به شکل لیگ هایی با وزن های مختلف ربات ایجاد شده که سالانه بیننده های بسیار زیادی را در شبکه های اجتماعی همراه دارد

برندگان این مسابقات جوایز نقدی گاها میلیون دلاری کسب میکنند و برای سال بعدی آماده میشند نقاط قوت و ضعف ربات خود را می سنجند و شروع به تقویت ربات های خود میکنند.

مسابقات ربات جنگجو

اما برنده شدن در این مسابقات و حتی حضور در مراحل بالاتر به این آسانی ها نیست این مسابقات بسیار حرفه ای هستند و در آنها مهندسین و مکانیک های بسیار با تجربه فعالیت میکنند و مسابقات را به بالاترین سطح خود می رسانند . برای شرکت در این مسابقات باید سال ها آزمون و خطا کرده باشید و در مسابقات به مراتب با سطح پایین تر شرکت کرده باشید تا بتوانید در این سطح حرفه ای شرکت کنید .

از جمله مسابقات فوق حرفه ای ربات جنگجو می توان BATTLEBOT را نام برد که به شکل تخصصی در زمینه مسابقات ربات جنگجو فعالیت میکنند از سایر مسابقات بین المللی که بخش ربات جنگجو را هم دارد می توان ROBOTEX را نام برد که کارآموزان آموزشگاه آریانا افتخار این را داشتن در مسابقات سال ۲۰۲۲ پر افتخار ترین تیم این دوره از مسابقات شد .

خرید ربات جنگجو

خیلی از علاقه مندان به ربات ها برای اطرافیان و خودشان ربات های آماده را میخرند و از آن برای سرگرمی استفاده میکنند .

ربات هایی که اکثرا خریداری میشوند یا خط یاب هستند و یا ربات جنگجو پس از خرید این محصولات اکثرا یه این گونه هستند که شما ربات را اسمبل میکنید و به راحتی استفاده میکنید حالا چرا ربات مختص به خوتون را نمیسازید ؟ آیا جذاب تر نیست ؟ ربات جنگجویی که مختص شماست و کسی دیگری نساخته می توانید در مسابقات شرکت کنید از مسابقات منطقه ای شروع کنید تا به مسابقات جهانی برسید مقام های بسیار ارزنده ای برای خودتون و کشورتون کسب کنید . اگر این راه را دوست دارید آموزشگاه آریانا با سابقه ۱۲ سال آموزش رباتیک می تواند به شما کمک کند با گذراندن دوره های رباتیک مدارک بین المللی فنی و حرفه ای را میتوانید کسب کنید .

کافی است برای ثبت نام به صفحه اصلی سایت آموزشگاه آریانا مراجعه کنید و در کلاس های آموزشی شرکت کنید .

ساخت ربات جنگجو در خانه

شاید از دسته افرادی هستید که علاقه ای به حضور در کلاس های آموزشی ندارید شاید هم اطلاعات کافی ای در حوضه رباتیک دارید و فقط علاقه مندید با استفاده از وسایل رباتیک در خانه یا کاراگاه خودتون اقدام به ساخت ربات جنگجو کنید کافی است با استفاده از محصولا و بسته های رباتیک آموزشگاه آریانا ربات مورد علاقه خودتون را بسازید و حتی در مسابقات شرکت کنید این بسته های رباتیک به شما ابزار کافی برای ساخت ربات را میدند آن هم هر رباتی که خودتون دوست دارید با هر شکلی و شمایلی که علاقه مندید کافی است از طریق سایت فروشگاه آموزشگاه آریانا اقدام به خرید بسته های آموزش رباتیک کنید و بسته مورد نیاز خود را انتخاب کنید .

برای دانلود pdf ساخت ربات جنگجو بر روی تصویر زیر کلیک کنید در این pdf مراحل کاملی از ساختار یک ربات جنگجو را به شکل کامل شرح داده شده و آموزش مکانیک و الکترونیکی را هم در آن قرار گرفته و یک فایل pdf ساخت ربات جنگجو کامل است .

دانلود pdf آموزش رباتیک

آدرس آموزشگاه رباتیک :

بلوار هفت تیر – انتهای خ صدوقی – نرسیده به پل اتوبان – جنب کوچه خیردوست – آموزشگاه فنی حرفه ای آریانا

تلفن تماس : ۳۲۸۲۶۴۷۴-۰

ارسال دیدگاه