34204013026

با ما در تماس باشـید

استعداد کودکان

استعداد یابی کودکان

استعدا کودکان انسان با توانایی های ذاتی بالقوه‌ای به دنیا می آید که در طول زندگی و گذر عمر، درصدی از این توانایی ها بالفعل و توانایی های اکتسابی نیز به آن افزوده می‌شود. وقتی کودک به دنیا میی آید، کاملا ناتوان است، اما به تدریج هر کودکی علاقه‌مندی های خود و استعداد خود را در رفتار خود بروز میی دهد.

ممکن است فرزند شما استعداد کودکان ای در راسته ورزش کردن باشد یا عاشق تعمیر وسایل خانه یا اینکه هنر فوق‌العاده‌ای در حفظ اشعار تبلیغاتی داشته باشد. تمام این رفتارها و رفتارهای دیگری که در ادامه درباره آنها صحبت خواهیم کرد، علامت و نشانه‌هایی است که والدین براساس آن می‌توانند استعداد و علایق کودکان خود را کشف کنند و همین کشف استعداد می‌تواند در امور مهم زندگی کودک ازجمله پر کردن اوقات فراغتش، انتخاب رشته تحصیلی مناسب و انتخاب شغل و حرفه به او و والدینش کمک کند .

مهارت تفکر منطقی

استعداد کودکان برخوردار از تفکر منطقی به بازی‌های اعداد علاقه‌مند هستند. بعضی از آنها فکر می‌کنند که روزی بزرگ‌ترین عدد دنیا را کشف کنند. درس ریاضی برای آنها شیرین‌ترین درس است که بعدها جای خود را به جبر و هندسه می‌دهد.

اگر کودک شما به دنبال کشف همه چیز است و وسایل مختلف را باز می کند و دوباره سرهم می کند تا طریقه کارکرد آن را دریابد او احتمالا یک یادگیرنده دیداری فضایی است. استعداد کودکان آن دوست دارد بازی هایی مانند ماشین بازی و ساختن برج انجام دهد و در آینده مشاغلی مانند مکانیک، مهندس، معماری روی می آورد ویا مخترع یا دانشمند می شود.

ما در آموزشگاه فنی و حرفه ای آریانا گرد هم آمدیم با هدف اینکه تمامی کودکانی که استعداد رباتیک را دارند را بهشون آموزش تخصصی رباتیک بدیم تا بتوانند در آینده برای خودشان و کشورشان مفید و افتخار آفرین باشند . در آموزشگاه آریانا ما استعداد رباتیک کودک شما را در کنار خلاقیت کودکان خود پرورش میدهیم تا بتوانند از آن استفاده مفید بکنند کافی است برای ثبت در سایت آموزشگاه به  آموزش رباتیک کودکان دوره جامعه نخبگان مراجعه کنید و کودک خود را در دوره های تخصصی ثبت نام کنید . استعداد کودکان خود را در ضمینه رباتیک به ما بسپرید .

دانلود pdf استعداد کودکان و تربیت کودکان

دانلود pdf آموزش رباتیک

برای خرید بسته های آموزش هم می توانید از فروشگاه آموزشگاه اقدام به خرید کنید و از بسته های کاملا ایرانی با کیفیت بینظیر و قیمت استثنایی استفاده کنید .

آدرس آموزشگاه رباتیک

دفتر مرکزی کرج: سه راه گوهردشت، ابتدای بلوار آزادی، جنب ایستگاه تاکسی، برج گوهر، طبقه ۵، واحد ۱۳

تلفن تماس :۰۲۶-۳۴۲۰۴۰۱۳

شعبه صدوقی کرج : بلوار هفت تیر – انتهای خ صدوقی – نرسیده به پل اتوبان – جنب کوچه خیردوست – آموزشگاه فنی حرفه ای آریانا

تلفن تماس : ۳۲۸۲۶۴۷۴-۰۲۶

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام ، آپارات یوتیوب آموزشگاه فنی حرفه ای رباتیک آریانا دنبال کنید.

ارسال دیدگاه